+48 607 055 083

WIERCENIE OTWORÓW

Jako dodatkową usługę oferujemy wiercenie otworów o średnicach od 12mm do 500mm w betonie, żelbecie, kamieniu, czy cegle. Nasze usługi wiercenia w betonie proponujemy klientom z Radomia oraz okolic. Przy pracach stosujemy technikę, zwaną diamentową.

Nazwa takiego rodzaju wiercenia w betonie oraz innych materiałach wywodzi się od materiału, używanego w piłach, które wykorzystujemy. Wykonywanie prac techniką diamentową jest precyzyjne, bezpyłowe, ale przede wszystkim bezudarowe, co eliminuje mikropęknięcia betonu i obniżenie jego wytrzymałości. Dzieje się tak niestety podczas konwencjonalnego kucia przy użyciu młotów udarowych. Całość prac można więc wykonać szybko, skutecznie oraz nie powodując przy tym zabrudzenia, czy uciążliwych odpadków.

Średnica otworów, jakie możemy wykonać to 12-500mm. Dostosujemy się do Twoich oczekiwań oraz potrzeb i postaramy się zaproponować jak najskuteczniejsze rozwiązanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile będzie kosztować wiercenie w betonie, żelbecie, cegle, kamieniu oraz innych materiałach, skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści po zapoznaniu się z konkretnymi cechami zlecenia, wycenią dla Ciebie nasze usługi.