+48 607 055 083

REKUPERATORY

Rekuperatory - tańsze ogrzewanie domu. Dlaczego tak twierdzimy? Już spieszymy z wyjaśnieniami. Przez większą część roku temperatury na zewnątrz są wyraźnie niższe, niż w pomieszczeniach. Wietrzenie domów i miejsc pracy jest niezbędne dla zachowania odpowiedniej higieny, ale musimy pamiętać, że z wymianą powietrza ucieka z pomieszczenia ciepło. Jesienią i zimą jest to ciepło, za które płacisz niemałe pieniądze: centralne ogrzewanie, czy własne systemy grzewcze nie grzeją za darmo. Mówiąc wprost, wraz z uciekającym ciepłem, tracisz swoje pieniądze.Wietrzenie domów i miejsc pracy jest niezbędne dla zachowania odpowiedniej higieny, ale musimy pamiętać, że z wymianą powietrza ucieka z pomieszczenia ciepło Jesienią i zimą jest to ciepło, za które płacisz niemałe pieniądze: centralne ogrzewanie czy własne systemy grzewcze nie grzeją za darmo.

Mówiąc wprost wraz z uciekającym ciepłem tracisz swoje pieniądze.


Rekuperatory to urządzenia, które to zmienią. Ich zasada działania jest bardzo prosta: odzyskają one ciepło z powietrza, które wydostaje się na zewnątrz i przekażą je z powrotem do Twojego domu.


Inwestycja w rekuperację w ciągu niedługiego czasu zwróci się i pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy, które dotychczas musiałeś przeznaczać na ogrzewanie pomieszczeń. To szczególnie polecane rozwiązanie dla większych domów, firm oraz zakładów pracy.

Zajmujemy się montażem rekuperacji w Radomiu oraz okolicach. Mamy na swoim koncie już kilkadziesiąt takich, skutecznie wykonanych instalacji dla naszych klientów.Rekuperacja oraz rekuperatory, które instalujemy, są:
Wydajne, co zostanie potwierdzone profesjonalnym wskaźnikiem, dołączonym do urządzenia.

Wykonane z najlepszych materiałów – co zapewnia rekuperatorom wysoką wytrzymałość na lata.

Na swoje realizacje montażu rekuperacji udzielamy gwarancji.

Są to urządzenia ciche i nierzucające się w oczy. Rekuperacja w żaden sposób nie przeszkadza w korzystaniu z lokalu zgodnie z jego przeznaczeniem.


Zapraszamy do kontaktu z firmą Marad, jeśli poszukujecie kogoś, kto profesjonalnie wykona montaż rekuperacji w Radomiu lub okolicach.