+48 607 055 083

KLIMATYZACJE

Wydajna klimatyzacja do domu i do firmy

 

Nasza firma zajmuje się instalacją klimatyzacji w obiektach prywatnych oraz w firmach. Montujemy klimatyzację w pojedynczych pomieszczeniach i w całych budynkach.

Co nas wyróżnia na rynku?

Będzie tanio

Dla klienta indywidualnego za transport i montaż klimatyzacji naliczamy obniżoną, 8-procentową stawkę podatku VAT. Zapłacisz mniej.

Nasze marki urządzeń klimatyzacyjnych: Fuji Electric, Mitsubishi, Toshiba, Haier. To światowi potentaci w produkcji klimatyzacji, nie mogło ich u nas zabraknąć, ponieważ montujemy tylko sprawdzone systemy klimatyzacji.

 

Kupisz u nas wytrzymałe urządzenia na lata. Na zamontowaną przez siebie klimatyzację udzielamy nawet pięcioletniej gwarancji, a po jej upływie zapewniamy serwis klimatyzacji i naprawy w Radomiu oraz okolicach na bardzo atrakcyjnych warunkach.


 

 Firma Marad zapewni Ci:

  •  Dobór najlepszy rozwiązań: zarówno technicznie, jak i cenowo.
  •  Ofertę dostosowaną do potrzeb i możliwości Klienta.
  •  Szybką i terminową realizację zamówienia.
  •  Urządzenia klimatyzacji ze światowej półki, co do jakości których nie ma wątpliwości.
  •  Przeszkolenie z zasad obsługi i konserwacji klimatyzacji.
  •  Gwarancyjny oraz pogwarancyjny serwis klimatyzacji.

Potrzebujesz urządzeń klimatyzacyjnych lub serwisu klimatyzacji w Radomiu? Zapraszamy do nas.


Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu montażu klimatyzacji w Radomiu lub w okolicach. Nasz przedstawiciel handlowy chętnie przyjedzie na miejsce i zaproponuje najlepsze rozwiązania do Twojego lokalu: takie, które będą atrakcyjne cenowo, tanie w eksploatacji oraz niezawodne i wytrzymałe.

 
Jeśli nie potrzebujesz montażu klimatyzacji w Radomiu, a jedynie naprawy lub przeglądu już istniejącego układu klimatyzacyjnego, również zadzwoń. Zrobimy to dla Ciebie.